I Zaglebiowska Masa Krytyczna Za Nami

Facebook Pierwsza Zagłębiowska Masa Krytyczna przeszła do historii. Uczestniczyło w niej ponad 250 rowerzystów nie tylko z terenu Zagłębia ale też innych miast. Wszyscy zgodnie podkreślali, że była to wyjątkowo udana impreza.

Dopisała przede wszystkim pogoda, a całą 17 kilometrową trasę udało się nam przejechać bez większych problemów. Napotkanym kierowcom wręczaliśmy ulotki z informacją o akcji i prośbą o wyrozumiałość. Na starcie imprezy pojawił się przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Sosnowcu, w osobie naczelnika Wojciecha Guzika, na którego ręce złożyliśmy petycję z prośbą o przyspieszenie budowy ścieżek rowerowych.

Dziękujemy wszystkim za udział w imprezie i zapraszamy już 8 października na godzinę 15.00 na konferencję „Rowerowy Sosnowiec w rowerowym Zagłębiu”, która odbędzie się w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu w sali numer 005. Podczas tego spotkania zastanowimy się wspólnie z urzędnikami odpowiedzialnymi za budowę dróg rowerowych nad najlepszymi rozwiązaniami w tej materii.

Za pomoc w organizacji Zagłębiowskiej Masy Krytycznej dziękujemy wszystkim którzy wsparli nasze działania, a w szczególności Grzegorzowi Olejniczakowi, Łukaszowi Niemotko oraz Rafałowi Furmadze.

FdZD- Sosnowiec

olo81olo81 18 Nov 2008 14:17
Dodaj nową wypowiedź
lub Zaloguj się jako użytkownik serwisu Wikidot.com
(nie będzie opublikowany)
- +

Aby dodać wypowiedz wymagamy maila i jakiejś ksywki, możesz też zapisać się »dołącz«

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License