Kino Letnie w Sosnowcu

Facebook Sto leżaków i seans co sobotę godz. 20.30. Już 7 lipca na Patelni startuje Letnie Kino. Na początek ''Rzeź'' w reżyserii Romana Polańskiego.

Repertuar Kina Letniego na Patelni: Rzeź (7 lipca), Transporter (14 lipca), Asterix i Obelix: Misja Kleopatra (21 lipca), Londyński Bulwar (28 lipca), Wersja Barneya (4 sierpnia), Taxi 4 (11 sierpnia), Szukając Erica (18 sierpnia) i Dziennik zakrapiany rumem (25 sierpnia)

Letnie Kino to wspólne przedsięwzięcie Filmboksu i Antyradia oraz miasta. Wszystkie filmy oglądać będzie można za darmo, a komfort zapewni widzom nie tylko dobry repertuar, ale i około 100 leżaków, które co sobotę rozkładane będą na patelni. Filmy wyświetlane będą na zamontowanym kilka tygodni temu ekranie o wymiarze 2 m na 1 m.

Jak się okazuje, to nie jedyne Letnie Kino, które tego lata „rozłoży” się w mieście. - Filmy, oczywiście w innych terminach, wyświetlane będą także w Parku Środulskim - mówi Krzysztof Polaczkiewicz z wydziału promocji i informacji.

Na tym nie koniec oglądania w plenerze, bo na zakupionym przez MOSiR telebimie, na którym sosnowiczanie oglądali w strefie sportu mecze Euro 2012, będzie można oglądać na Kresowej finały Ligi Światowej z udziałem reprezentacji Polski, a także rozpoczynającą się pod koniec lipca olimpiadę w Londynie.

BikoBiko 12 Jul 2012 18:30
Dodaj nową wypowiedź
lub Zaloguj się jako użytkownik serwisu Wikidot.com
(nie będzie opublikowany)
- +

Aby dodać wypowiedz wymagamy maila i jakiejś ksywki, możesz też zapisać się »dołącz«

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License