Zostań wolontariuszem wyścigu

Facebook Jesteś młody duchem i nie boisz się wyzwań? Chcesz poczuć prawdziwe sportowe emocje i zobaczyć z bliska sportową rywalizację na najwyższym światowym poziomie? Jeśli tak - dołącz do nas! Zostań wolontariuszem TOUR DE POLOGNE

Zostań wolontariuszem i dołącz do ekipy, która wraz z Lang Teamem, pracować będzie nad Tour de Pologne w Dąbrowie Górniczej, jednym z najbardziej znanych wyścigów kolarskich na świecie!

Przyłącz się do nas i organizatorów największej imprezy sportowej w Polsce, której na trasie kibicuje ponad 2 miliony osób, a dzięki transmisją telewizyjnym dociera ona do prawie 60 milionów osób na całym świecie!

Wszystkich chętnych prosimy o rejestrację drogą elektroniczną pod adresem lp.aworbadi|tairatnolow#lp.aworbadi|tairatnolow Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, wiek, adres e-mail.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Biura Organizacji Pozarządowych w Urzędzie Miejskim pod numerem telefonu 32 295 96 38.

www.ngo.dabrowa-gornicza.pl

hans600hans600 27 Apr 2010 08:16
Dodaj nową wypowiedź
lub Zaloguj się jako użytkownik serwisu Wikidot.com
(nie będzie opublikowany)
- +

Aby dodać wypowiedz wymagamy maila i jakiejś ksywki, możesz też zapisać się »dołącz«

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License