Kraków Cycle Chic Blog

Tak, jestem rowerzystką. Blog będzie więc z założenia monotematyczny, ideologiczny, promujący mniejszość. Tę, co rower woli od samochodu. Jeżdżącą rowerem do sklepu, na kawę, do pracy. I na dodatek świetnie przy tym ubraną. Od dłuższego czasu w Krakowie widzę na ulicach coraz więcej osób, które wybierają rower jako środek transportu nie tracąc przy tym nic z miejskiego szyku. A ponieważ jestem nałogową podglądaczką mody ulicznej, postanowiłam rowerową społeczność uwieczniać na zdjęciach.

Blog nie będzie tylko modowy. Krakowska wariacja obejmie rowerowe newsy, polemiki, ciekawostki, gościnne galerie, dygresje i inne nieznane dziś ewolucje w różne strony.

{"module":"feed\/FeedModule","params":{"src":"http:\/\/www.krakowcyclechic.com\/feeds\/posts\/default","limit":"15","module_body":"++ \u2192\u2192\u2192 %%linked_title%% \u2190\u2190\u2190\n%%content%%\n\n+++++ \u0179r\u00f3d\u0142o: [[image http:\/\/www.krakowcyclechic.com\/favicon.ico]] [*http:\/\/www.krakowcyclechic.com\/ Krak\u00f3w Cycle Chic] | Gamma | %%date|%c%%\n\n-----"}}
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License